Qo'llanma

39D: Mustaqil Qidiruv Qo‘llanmasi va Demo

Bu mustaqil qo‘llanma 39D so‘rovini va 39d.info domenini aniqlaydi, ammo aniq operator, litsenziya, ilova yoki hamkorlikni o‘rnatmaydi. Uning identifikatsiyasi tasdiqlanmagan.

Bepul demoni boshlang
Bepul demo o'yin

Asl Euclidean Remainder Volume Claim demosi ushbu qo‘llanmaning virtual tangalar hamyoni va aniq qoidalaridan foydalanadi. U tashqi mahsulotni tasdiqlamaydi yoki takrorlamaydi.

Ushbu Qo‘llanma Haqida

Ism, o‘xshash domen yoki qidiruv natijalaridagi o‘rin rasmiy xizmatni anglatmaydi. Ushbu qo‘llanma o‘zining asl demosini tushuntiradi va u mustaqil tashqi biznes tasdigini da’vo qilmaydi.

Demo Mexanikasi: euclidean remainder volume Claim

Demo o‘yin maxsus matematik model asosida ishlaydi:

  • Bosqichlar: 12 ta mustaqil adolatli ikki xonali bosqichlar uchta 4-bitli blokni ochib beradi.
  • Decode qilish: Har bir blok 0..16 oralig‘ida decode qilinadi, so‘ngra 1 ga oshirilib a, b va c butun sonlari olinadi (har biri 1..16).
  • Ball funksiyasi: Mukofot balli uchta bo‘lish qoldig‘ining ko‘paytmasi, global minimum nol ayirilgan.
  • Xom terminal statistikasi: (a mod b), (b mod c) va (c mod a) ko‘paytmasi.
  • Mukofot og‘irligi: Chiziqli, kvadratik yoki kubik sifatida oldindan tanlangan.
  • Umumiy koeffitsiyent: 0.97 ga ko‘paytirilgan shartli kutilgan terminal og‘irligining dastlabki kutilgan terminal og‘irligiga nisbati. Koeffitsiyent oshishi, kamayishi yoki nolga aylanishi mumkin.

Tizimdan chiqish: Qo‘lda yig‘ish yoki oldindan belgilangan birinchi kesishish chegaralari (1.25, 1.75, 2.5). Nol cashout dan oldin hal bo‘ladi. Oxirgi 12-bosqichda qolgan joriy koeffitsiyent yig‘ib olinadi.

Hamyon va saqlash

Demo hamyon brauzerning localStorage xotirasida saqlanadi.

  • Boshlang‘ich balans: 1000 ta virtual tangalar.
  • Tiklash: Faqat bekor turish holatida qo‘lda tiklash balansini 10 dan past bo‘lganda aniq 1000 ga o‘rnatadi. O‘yin davomida tangalar qo‘shmaydi yoki avtomatik to‘ldirmaydi.
  • Kasrli o‘tkazish: localStorage da tizimdan chiqish, to‘ldirish va qayta yuklash davomida saqlanib qoladi. To‘ldirish uni tozalamaydi.
  • Qayta yuklash xatti-harakati: Tugallanmagan raund qaytarish, to‘lov yoki davom ettirmasdan tugaydi. Qamalgan stavka ayirib tashlanadi. Boshqaruv elementlari standart stavka (20) va oldindan belgilangan qiymatlarga qaytadi.

Boshqaruv va rejimlar

  • Stavkalar: 10, 20, 50 yoki 100 o‘yin tangasida tanlanadi (standart 20).
  • Qulflash: Tur faol bo‘lgan paytda sozlamalar, tiklash va yangi tur boshlash qulflanadi.
  • Avtomatik yig‘ish: O‘chiq yoki 1.25, 1.75 yoki 2.50 ga sozlanadi. Avtomatik yig‘ish chegarasidan erta o‘tish keyingi nol hodisasi oldin hal qilinadi; bir xil hodisada nol ko‘rsatkichi ustunlikka ega.

Matematik dalillar va RTP

Simulyatsiya o‘lchovlari kuzatuvlarni qo‘llab-quvvatlaydi, lekin bu matematik to‘lov qonuni emas. Chekli to‘plam strategiyalari uchun kutilgan umumiy RTP 97% ni tashkil etadi; raundni tark etish qaytarim kafolati emas.

RejimStrategiyaO‘lchangan RTPStandart xatolik %
ChiziqliQo‘lda bosqich 696.80%0.11%
ChiziqliTerminal 1296.92%0.24%
ChiziqliBirinchi kesish 1.2596.88%0.07%
ChiziqliBirinchi kesish 1.7597.06%0.11%
ChiziqliBirinchi kesish 2.5096.96%0.13%
KvadratQo‘lda bosqich 697.05%0.16%
KvadratTerminal 1297.03%0.39%
KvadratBirinchi kesish 1.2596.91%0.08%
KvadratBirinchi kesish 1.7596.92%0.11%
KvadratBirinchi kesish 2.5097.18%0.14%
KubQo‘lda bosqich 697.15%0.18%
KubTerminal 1296.59%0.50%
KubBirinchi kesish 1.2597.12%0.09%
KubBirinchi kesish 1.7597.11%0.09%
KubBirinchi kesish 2.5096.88%0.14%

Maxfiylik va saqlash

To‘liq tangalar hamjamiati balansi, noldan boshlab, va alohida kasr qoldiqlari brauzer localStorage’da saqlanadi. Faqat keshlangan fayllarni tozalash shu xotirani o‘chirmasligi mumkin. Qayta yuklash stavkani 20 ga, chiziqli va avtomatik o‘chirish holatiga qaytaradi; uzilgan qo‘shilgan stavka qaytarilmaydi, to‘lanmaydi yoki davom ettirilmaydi.

Sahifa Google Fonts uslub fayllarini va shrift fayllarini so‘raydi. U 44 hisob raqami uchun Statinside statistika skriptini va noscript tasvir so‘rovini o‘z ichiga oladi. Ushbu xizmatlarning to‘liq qayta ishlash va saqlash amaliyotlari bu yerda belgilanmagan.

Hisob yoki to‘lov nazoratlarining yo‘qligi anonimlikni, kuzatuvning yo‘qligini yoki ma’lumotlarni sotmaslikni anglatmaydi. Ushbu qo‘llanma tashqi kompaniyaning maxfiylik siyosatini belgilamaydi yoki xavfsizlik kafolatini bermaydi.

Ko'p so'raladigan savollar

39D tasdiqlangan operatormi?

Yo‘q. Shaxsiy ko‘rib chiqilgan asosiy manba faktlaridan tashqari identifikatsiya tasdiqlanmagan. Tashqi platforma, litsenziya yoki rasmiy ilova faraz qilinmaydi.

Hamyon qanday tiklanadi?

Qo‘lda tiklash holatida balans tinch holatda va 10 dan past bo‘lganda aniq 1000 ga o‘rnatiladi. Bu avtomatik to‘ldirilmaydi yoki raund davomida tangalar qo‘shilmaydi.

Agar raund davomida sahifani qayta yuklasam nima bo‘ladi?

Qo‘shilgan stavka ayirib tashlanadi. Yarim qolgan raund qaytarish yoki davom ettirmasdan tugaydi. Boshqaruv elementlari standart sozlamalarga qaytadi.