Panduan

39D: Panduan Pertanyaan Bebas & Demo

Panduan bebas ini mengenal pasti pertanyaan 39D dan domain 39d.info tanpa menubuhkan operator, lesen, aplikasi atau afiliasi khusus. Identitinya masih belum disahkan.

Mainkan demo percuma
Permainan demo percuma

Demo Euclidean Remainder Volume Claim asal menggunakan dompet syiling maya dan peraturan tepat panduan ini. Ia tidak mengesahkan atau meniru produk luaran.

Tentang Panduan Ini

Nama, domain serupa atau kedudukan carian tidak menubuhkan perkhidmatan rasmi. Panduan ini menerangkan demo asalnya sendiri; ia tidak menuntut pengesahan perniagaan luaran bebas.

Mekanik Demo: Euclidean Remainder Volume Claim

Demo ini beroperasi berdasarkan model matematik tertentu:

  • Langkah: 12 langkah bebas yang adil dalam bentuk binari mendedahkan tiga blok 4-bit.
  • Pengekodan: Setiap blok didekodkan sebagai 0..15, kemudian ditambah 1 untuk mendapatkan integer a, b, dan c (setiap satu 1..16).
  • Fungsi Skor: Skor ganjaran ialah hasil darab tiga baki pembahagian, tolak sifar minimum global.
  • Statistik Terminal Mentah: Hasil darab (a modulo b), (b modulo c), dan (c modulo a).
  • Berat Ganjaran: Dipilih awal sebagai linear, kuasa dua, atau kuasa tiga.
  • Kuotasi Kasar: 0.97 kali jangkaan berat terminal bersyarat dibahagikan dengan jangkaan berat terminal awal. Kuotasi boleh naik, turun, atau menjadi sifar.

Penyelesaian: Kumpul manual atau ambang persilangan pertama pratetap (1.25, 1.75, 2.5). Sifar diselesaikan sebelum penarikan. Langkah akhir 11 mengumpul kuotasi semasa yang terselamat.

Dompet & Ketahanan

Dompet demo disimpan dalam localStorage pelayar.

  • Baki Awal: 1000 syiling maya.
  • Pemulihan: Pemulihan manual hanya semasa rehat menetapkan baki kepada tepat 1000 jika di bawah 10 semasa rehat. Ia tidak menambah syiling atau mengisi semula secara automatik semasa permainan.
  • Bawa Pecahan: Disimpan dalam localStorage merentasi penyelesaian, pengisian semula, dan muat semula. Pengisian semula tidak membersihkannya.
  • Perilaku Muat Semula: Pusingan yang belum selesai tamat tanpa bayaran balik, pembayaran, atau sambungan. Stake yang ditangkap kekal ditolak. Kawalan ditetapkan semula kepada stake lalai (20) dan pratetap.

Kawalan & Mod

  • Stake: Boleh dipilih pada 10, 20, 50, atau 100 syak permainan (lalai 20).
  • Kunci: Tetapan, pemulihan, dan memulakan pusingan bahagian lain dikunci semasa pusingan sedang aktif.
  • Kumpul Auto: Matikan atau ditetapkan pada 1.25, 1.75, atau 2.50. Ambang auto yang dilintasi lebih awal akan diselesaikan sebelum peristiwa sifar kemudian; kutipan sifar mengambil keutamaan pada peristiwa yang sama.

Bukti Matematik & RTP

Ukur simulasi menyokong pemerhatian, bukan hukum pembayaran matematik. Purata RTP kasar yang dijangkakan ialah 97% untuk dasar kumpulan terhingga; meninggalkan satu pusingan tidak menjamin pulangan tersebut.

ModDasarRTP TerukurRalat Piawai %
LinearLangkah Manual 696.80%0.11%
LinearTerminal 1296.92%0.24%
LinearSilang Pertama 1.2596.88%0.07%
LinearSilang Pertama 1.7597.06%0.11%
LinearSilang Pertama 2.5096.96%0.13%
Kuasa DuaLangkah Manual 697.05%0.16%
Kuasa DuaTerminal 1297.03%0.39%
Kuasa DuaSilang Pertama 1.2596.91%0.08%
Kuasa DuaSilang Pertama 1.7596.92%0.11%
Kuasa DuaSilang Pertama 2.5097.18%0.14%
Kuasa TigaLangkah Manual 697.15%0.18%
Kuasa TigaTerminal 1296.59%0.50%
Kuasa TigaSilang Pertama 1.2597.12%0.09%
Kuasa TigaSilang Pertama 1.7597.11%0.09%
Kuasa TigaSilang Pertama 2.5096.88%0.14%

Privasi & Storan

Baki dompet syiling penuh, termasuk sifar, dan baki pecahan berasingan kekal dalam localStorage pelayar. Membersihkan fail cache sahaja tidak semestinya menghapuskan storan tersebut. Muat semula memulihkan taruhan 20, Linear dan auto off; taruhan yang ditangkap semasa gangguan tidak dipulangkan, dibayar atau diteruskan.

Laman ini meminta gaya dan fail fon Google Fonts. Ia termasuk skrip statistik Statinside untuk akaun 44 dan permintaan imej noscript. Amalan pemprosesan dan pengekalan lengkap perkhidmatan tersebut tidak ditetapkan di sini.

Ketiadaan kawalan akaun atau pembayaran tidak menandakan ketiadaan pengesanan atau jualan data. Panduan ini tidak menetapkan dasar privasi syarikat luar atau memberikan jaminan keselamatan.

Soalan lazim

Adakah 39D pengendali yang disahkan?

Tidak. Identiti tidak disahkan kecuali untuk fakta sumber primer yang ditinjau secara individu. Tiada platform luaran, lesen, atau aplikasi rasmi yang dianggap.

Bagaimana dompet dipulihkan?

Pemulihan manual menetapkan baki kepada tepat 1000 apabila tidak aktif dan kurang daripada 10. Ia tidak mengisi semula secara automatik atau menambah syiling semasa pusingan.

Apa yang berlaku jika saya memuat semula semasa pusingan?

Taruhan yang ditangkap kekal ditolak. Pusingan yang belum selesai tamat tanpa bayaran balik atau sambungan. Kawalan ditetapkan semula kepada tetapan lalai.