Gids

39D: Onafhankelijke Zoekgids & Demo

Deze onafhankelijke gids identificeert de zoekterm 39D en domein 39d.info zonder een specifieke exploitant, licentie, app of affiliatie vast te stellen. De identiteit blijft onbevestigd.

Speel het gratis demo
Gratis demospel

De originele Euclidean Remainder Volume Claim-demo maakt gebruik van het virtuele-muntenportemonnee en de exacte regels van deze gids. Het certificeert of reproduceert geen extern product.

Over deze gids

Een naam, een vergelijkbaar domein of een zoekresultaatpositie garandeert geen officiële dienst. Deze gids beschrijft zijn eigen originele demo; er wordt geen onafhankelijke externe bedrijfsverificatie claimed.

Demomechanica: euclidean remainder volume Claim

De demo draait op een specifiek wiskundig model:

  • Stappen: 12 onafhankelijke, eerlijke binaire stappen onthullen drie 4-bit blokken.
  • Decodering: Elk blok wordt gedecodeerd als 0..15, vervolgens verhoogd met 1 om de gehele getallen a, b en c te verkrijgen (elk 1..16).
  • Scoorfunctie: De beloningscore is het product van de drie delingsresten, minus het globale minimum nul.
  • Rauwe terminalstatistiek: Product van (a modulo b), (b modulo c) en (c modulo a).
  • Beloningsgewicht: Vooraf geselecteerd als lineair, gekwadrateerd of gekubieerd.
  • Bruto quotering: 0,97 keer het conditionele verwachte terminale gewicht gedeeld door het initiële verwachte terminale gewicht. De quotering kan stijgen, dalen of nul worden.

Afhandeling: Handmatig verzamelen of vooraf ingestelde eerste-kruispuntdrempels (1,25, 1,75, 2,5). Nul wordt afgehandeld voordat cashen plaatsvindt. De laatste stap 12 verzamelt de overlevende huidige quotering.

Portemonnee & persistentie

De demowallet wordt opgeslagen in browser localStorage.

  • Startbalans: 1000 virtuele munten.
  • Herstel: Handmatig, alleen tijdens inactiviteit, stelt de balans exact in op 1000 als deze onder de 10 zakt tijdens inactiviteit. Er worden geen munten toegevoegd en er is geen automatisch aanvullen tijdens het spelen.
  • Fractioneel carry: Wordt persistent opgeslagen in localStorage over afhandeling, bijvullen en herladen. Bijvullen verwijdert dit niet.
  • Gedrag bij herladen: Een onafgeronde ronde eindigt zonder restitutie, uitbetaling of voortzetting. De vastgezette inzet blijft afgeschreven. Besturingselementen worden teruggezet naar de standaardinzet (20) en de vooraf ingestelde waarde.

Bediening en modi

  • Stakes: Kiesbaar op 10, 20, 50 of 100 speelmunten (standaard 20).
  • Vergrendeling: Instellingen, herstel en het starten van een nieuwe ronde zijn vergrendeld zolang een ronde actief is.
  • Automatisch verzamelen: Uitgeschakeld of ingesteld op 1,25, 1,75 of 2,50. Een eerder bereikt auto-verzameldrempel wordt afgehandeld vóór een later nulgebeurtenis; bij een gelijktijdig gebeurtenis heeft de quote nul voorrang.

Wiskundig bewijs en RTP

Simulatiemetingen ondersteunen waarnemingen, maar zijn niet gelijk aan de wiskundige uitbetalingswet. De verwachte bruto RTP is 97% voor de eindige verzameling beleidsregels; een ronde verlaten garandeert deze terugkeer niet.

ModusBeleidsregelGemeten RTPStandaardfout %
LineairHandmatige stap 696,80%0,11%
LineairTerminal 1296,92%0,24%
LineairEerste kruising 1,2596,88%0,07%
LineairEerste kruising 1,7597,06%0,11%
LineairEerste kruising 2,5096,96%0,13%
VierkantHandmatige stap 697,05%0,16%
VierkantTerminal 1297,03%0,39%
VierkantEerste kruising 1,2596,91%0,08%
VierkantEerste kruising 1,7596,92%0,11%
VierkantEerste kruising 2,5097,18%0,14%
KubiekHandmatige stap 697,15%0,18%
KubiekTerminal 1296,59%0,50%
KubiekEerste kruising 1,2597,12%0,09%
KubiekEerste kruising 1,7597,11%0,09%
KubiekEerste kruising 2,5096,88%0,14%

Privacy en opslag

De totale wallet-saldo, inclusief nul, en aparte fractiele overdracht blijven bewaard in de browser localStorage. Het alleen wissen van gecachte bestanden hoeft die opslag niet te verwijderen. Na het vernieuwen wordt de inzet op 20 gezet, Linear en auto uitgeschakeld; een onderbroken, vastgelegde inzet wordt niet terugbetaald, uitbetaald of hervat.

De pagina laadt stylesheets en lettertypebestanden van Google Fonts. Er is het Statinside-statistiekscript voor account 44 opgenomen, evenals een noscript-afbeeldingsverzoek. De volledige verwerkings- en bewaarpraktijken van die diensten zijn hier niet vastgesteld.

Het ontbreken van account- of betalingscontroles betekent niet dat er sprake is van anonimiteit, geen tracking of geen gegevensoverdracht. Deze gids stelt het privacybeleid van een extern bedrijf niet vast en biedt geen veiligheidsgarantie.

Veelgestelde vragen

Is 39D een geverifieerde aanbieder?

Nee. De identiteit is niet geverifieerd, behalve voor individueel beoordeelde feiten uit primaire bronnen. Er wordt geen extern platform, licentie of officiële app verondersteld.

Hoe wordt de wallet hersteld?

Handmatig herstel stelt het saldo exact in op 1000 wanneer het inactief is en lager dan 10. Het vult niet automatisch aan of voegt munten toe tijdens een ronde.

Wat gebeurt er als ik vernieuw tijdens een ronde?

De vastgelegde inzet blijft afgetrokken. De onafgeronde ronde eindigt zonder restitutie of voortzetting. De bedieningselementen worden teruggezet naar de standaardinstellingen.