Poradnik

39D: Niezależny przewodnik z zapytaniami i demo

Ten niezależny przewodnik identyfikuje zapytanie 39D oraz domenę 39d.info bez ustalania konkretnego operatora, licencji, aplikacji ani powiązań. Jego tożsamość pozostaje niezweryfikowana.

Zagraj w darmową grę demo
Darmowa gra demo

Oryginalne demo Euclidean Remainder Volume Claim wykorzystuje portfel z wirtualnymi monetami z tego przewodnika i ścisłe zasady. Nie certyfikuje ani nie reprodukuje produktu spoza tego przewodnika.

O tym przewodniku

Nazwa, podobna domena czy pozycja w wynikach wyszukiwania nie oznaczają oficjalnej usługi. Ten przewodnik wyjaśnia swoje własne oryginalne demo; nie twierdzi, że przeprowadził niezależną weryfikację biznesu zewnętrznego.

Mechanika demo: euclidean remainder volume Claim

Demo działa na podstawie konkretnego modelu matematycznego:

  • Kroki: 12 niezależnych, sprawnych kroków binarnych ujawnia trzy bloki 4-bitowe.
  • Dekodowanie: Każdy blok jest dekodowany jako 0..15, a następnie zwiększany o 1, aby uzyskać liczby całkowite a, b i c (każda z zakresu 1..16).
  • Funkcja Wyniku: Wynik nagrody to iloczyn trzech reszt z dzielenia, pomniejszony o globalne minimum zero.
  • Statystyka Końcowa (Raw Terminal): Iloczyn (a modulo b), (b modulo c) oraz (c modulo a).
  • Waga Nagrody: Wybrana z góry jako liniowa, kwadratowa lub sześcianowa.
  • Kurs Brutto: 0,97 razy oczekiwana waga końcowa warunkowa podzielona przez początkową oczekiwaną wagę końcową. Kurs może wzrosnąć, spaść lub stać się zerem.

Rozliczenie: Ręczne zebranie lub ustawione progowe wartości pierwszego przekroczenia (1,25, 1,75, 2,5). Zero rozlicza się przed wypłatą. Ostatni krok 12 zbiera aktualny kurs przetrwalej stawki.

Portfel i Persistencja

Portfel w demo jest przechowywany w przeglądarkowym localStorage.

  • Początkowe Saldo: 1000 wirtualnych monet.
  • Przywracanie: Ręczne przywracanie tylko w stanie bezczynności ustawia saldo dokładnie na 1000, jeśli jest niższe niż 10 podczas bezczynności. Nie dodaje monet ani nie uzupełnia salda automatycznie podczas gry.
  • Przenoszenie Ułamków: Zapisywany w localStorage między rozliczeniem, uzupełnieniem i przeładowaniem. Uzupełnienie nie czyści tej wartości.
  • Zachowanie przy Przeładowaniu: Nieukończona runda kończy się bez zwrotu, wypłaty ani kontynuacji. Pobrana stawka pozostaje odjęta. Sterowanie resetuje się do domyślnej stawki (20) i ustawień wstępnych.

Sterowanie i tryby

  • Zakłady: Do wyboru stawki 10, 20, 50 lub 100 monet (domyślnie 20).
  • Blokada: Ustawienia, przywracanie i rozpoczęcie nowej rundy są zablokowane podczas trwania rundy.
  • Automatyczne zbieranie: Wyłączone lub ustawione na 1,25, 1,75 lub 2,50. Przekroczenie wcześniejszego progu automatycznego zbierania rozlicza się przed późniejszym zdarzeniem zero; przy tym samym zdarzeniu priorytet ma quote zero.

Dowody matematyczne i RTP

Pomiar symulacyjny wspiera obserwacje, ale nie jest równoznaczny z matematycznym prawem zwrotu. Oczekiwany brutto RTP wynosi 97% dla skończonych zbiorów strategii; rezygnacja z rundy nie gwarantuje zwrotu.

TrybStrategiaZmierzony RTPBłąd std. %
LiniowyRęczny krok 696,80%0,11%
LiniowyTerminal 1296,92%0,24%
LiniowyPierwsze przekroczenie 1,2596,88%0,07%
LiniowyPierwsze przekroczenie 1,7597,06%0,11%
LiniowyPierwsze przekroczenie 2,5096,96%0,13%
KwadratowyRęczny krok 697,05%0,16%
KwadratowyTerminal 1297,03%0,39%
KwadratowyPierwsze przekroczenie 1,2596,91%0,08%
KwadratowyPierwsze przekroczenie 1,7596,92%0,11%
KwadratowyPierwsze przekroczenie 2,5097,18%0,14%
SześcianowyRęczny krok 697,15%0,18%
SześcianowyTerminal 1296,59%0,50%
SześcianowyPierwsze przekroczenie 1,2597,12%0,09%
SześcianowyPierwsze przekroczenie 1,7597,11%0,09%
SześcianowyPierwsze przekroczenie 2,5096,88%0,14%

Prywatność i pamięć

Saldo portfela z monetami całkowitymi (w tym zero) oraz ułamkowe resztki są przechowywane w localStorage przeglądarki. Samo wyczyszczenie pamięci podręcznej nie musi usunąć tych danych. Po ponownym załadowaniu strony stawka wynosi 20, tryb Linear i automatyczny są wyłączone; przerwana i przechwycona stawka nie jest zwracana, wypłacana ani wznawiana.

Strona pobiera arkusze stylów i pliki czcionek Google Fonts. Zawiera również skrypt statystyk Statinside dla konta 44 oraz żądanie obrazu w trybie noscript. Pełne zasady przetwarzania i przechowywania danych przez te usługi nie zostały tutaj określone.

Brak kontroli nad kontem lub płatnościami nie oznacza automatycznie anonimowości, braku śledzenia lub sprzedaży danych. Ten przewodnik nie potwierdza polityki prywatności zewnętrznej firmy ani nie udziela gwarancji bezpieczeństwa.

Najczęściej zadawane pytania

Czy 39D to zweryfikowany operator?

Nie. Tożsamość jest niezweryfikowana, z wyjątkiem indywidualnie sprawdzonych faktów z pierwotnych źródeł. Nie zakłada się istnienia zewnętrznej platformy, licencji ani oficjalnej aplikacji.

Jak przywraca się portfel?

Ręczne przywrócenie ustawia saldo dokładnie na 1000, gdy stan jest nieaktywny i wynosi poniżej 10. Nie następuje automatyczne uzupełnianie ani dodawanie monet w trakcie rundy.

Co się stanie przy przeładowaniu w trakcie rundy?

Przechwycona stawka pozostaje odliczona. Niedokończona runda kończy się bez zwrotu ani kontynuacji. Sterowanie wraca do ustawień domyślnych.